עוד בבלוג:

  • קטרינה מוניץ

סיכום שיווקי- חודש אפריל

עודכן ב: פבר 1

אז איך עברה עליכם חופשת הפסח?

כמה מכם הצליחו לעבוד וכמה מכם בחרו לנפוש, אבל באמת בחג הזה?

אני בחרתי לצאת לחופשה ולכן הפוסט של סיכום החודש נכתב באישון לילה.

תכלס, יכולתי (ואף שקלתי) לוותר עליו, אבל אני יודעת גם כמה חשוב להרבה מהעוקבים להיכנס ולהתעדכן ספציפית בסיכום החודשי בתחום השיווק, אז הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לאכזב אתכם.


אבל שנייה לפני שמתחילים,


אמ;לק: הזמינות שלי לפגישת יעוץ ראשונה ללא עלות מצטמצמת. אם התלבטתם, עכשיו הזמן ליצור קשר ולשריין פגישה.


לא יודעת כמה מכם שמו לב או ניצלו את ההזדמנות- אבל עד כה הצעתי לרבים מהאנשים שהתעניינו בשירותי הייעוץ שלי - פגישת היכרות ללא עלות. על אף שהרבה מהקולגות שלי מאוד מתנגדים לעניין וגובים עלות ולו הסמלית ביותר מכל אדם שרוצה להיפגש איתם, גם אם מדובר בלקוח פוטנציאלי, קטן או גדול.


למה לא עשיתי זאת עד כה?

  1. אני באמת אוהבת להיפגש עם אנשים, מסקרן אותי לשמוע על עסקים אחרים ואם אני יכולה לתת להם מהידע והניסיון שלי תוך כדי השיחה, אני שמחה לעשות זאת.

  2. אני לא מאמינה ששיווק זה משהו שאפשר לעשות בלי לאהוב, להבין ולרצות. לכן, גם בתהליך שלי עם לקוחות חשוב לי להכיר אותם, שהם יכירו אותי ושתהיה גם כימיה. זו לא פגישת מכירה, מטרת הפגישה מבחינתי היא גם להבין ביחד אם ואיך אני יכולה לתרום ללקוח. בנוסף, לא פעם מצאתי את עצמי נותנת עצות מהידע והניסיון שלי בתחום בפגישות הללו ולאחר מכן מפנה את האדם שנפגש איתי לבעל מקצוע אחר. בעל מקצוע שאני מכירה ויודעת שעשוי להיות רלוונטי עבורו יותר ממני.

  3. אני לא באמת מצפה שכולם יהיו הלקוחות שלי, אב