עוד בבלוג:

  • קטרינה מוניץ

10 המאמרים החשובים ביותר על רשתות חברתיות

עודכן ב: פבר 1

חודש אוגוסט הוא חודש קשה עבור עסקים רבים, החל מעסקים קטנים של אדם אחד ועד עסקים גדולים. הרבה בוחרים בתקופה הזאת של השנה לא להתחיל פרויקטים חדשים, פרויקטים שכבר נמצאים בתהליך לפעמים מקבלים מעיין האטה כפוייה ולרובינו גם אין את הזמן לעקוב אחרי השינויים והעדכונים בעולם. בטח לא בתחום השיווק - שתמיד נורא קל להמשיך לרוץ בו עם מה שאנחנו רגילים לעשות ובטח לא לעקוב אחרי מאמרים המתפרסמים בעולם בתחום. אבל תחום השיווק הוא מאוד דינמי, מי שלא מתעדכן על בסיס קבוע נשאר מאחור ומוצא את עצמו לרוב רץ אחרי הזנב של הלקוחות והמתחרים. ככל שהעסק שלכם יהיה חדשני יותר, מעודכן יותר ותמיד בזמן ובמקום הנכון (בעיקר ברשתות החברתיות) יהיה לכם קל להקדים את המתחרים ולהגיע ללקוחות האטרקטיביים ביותר.


כמדי חודש ריכזתי עבורכם את כל המאמרים והחידושים שפורסמו בתחום השיווק בחודש אוגוסט. לא צריך להיות רשומים לאלפי ניוזלטרים, לעקוב אחרי החברות והאתרים הגדולים בעולם- אני עושה את זה כבר בשבילכם.


בניגוד לחודש הקודם ריכזתי עבורכם את המאמרים בשלושה פוסטים שונים (שיפורסמו במהלך השבוע). הפוסטים יתמקדו בנושאים שונים בזירה השיווקית המקומית והבינלאומית. כך שגם עצמאים שמשווקים את העסק שלהם בעצמם יוכלו למצוא את מה שרלוונטי להם, גם אנשי שיווק בכל הרמות והתחומים יוכלו להתעדכן במה שהכי רלוונטי למקום עבודתם וגם לבעלי העסקים והמנכ''לים שיוכלו לעקוב אחרי מה שמעניין אתכם.


יש תחום נוסף שמעניין אתכם ובכלל לא התייחסתי אליו? יש עוד מידע שהייתם רוצים לקבל ממני? תכתבו לי.

לא רוצים לפספס את העדכונים על חלק ב' וג' בסדרת הפוסטים? תוכלו להירשם לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים בבלוג ממש פה.