עוד בבלוג:

  • Admin

מבצעים על שרותים וכלים לבוני ובעלי אתרים (פוסט מתעדכן)

עודכן ב: ינו 31

פוסט זה נכתב במקור עבור מבצעי בלאק פריידיי וסייבר מאנדיי (נובמבר 2020), אך לאור הביקוש והפניות שהגיעו אלי לגבי מבצעים על כלים דיגיטליים - הפכתי את הפוסט לפוסט מבצעים מתעדכן.

הפוסט יתעדכן אחת לשבוע עם מבצעים עדכניים ורלוונטיים לכלים והשרותים המפורטים כאן.


רוצים שאעקוב אחרי מוצרים רלוונטיים נוספים לעסק שלכם? תוספים או שרותים אחרים שלא כתבתי עליהם? כתבו לי ואדאג להוסיף לפוסט, להתעדכן ולעדכן בהתאם.


הפוסט נכתב בשיתוף עם חופית נגר- כתוביות ותוכן. חופית עוסקת בהפקת כתוביות (סופר מקצועיות אם יורשה לי לציין), כתיבת תוכן, יצירת סרטוני הדרכה וניהול קהילות כמו קהילת התוכניסטים, צעדגיטלי ראשון ועוד. חופית שופעת ידע ושווה לעקוב אחרי הפעילות שלה ברחבי הרשת. לאתר של חופית תוכלו להיכנס כאן, ולבקר בעמוד הפייסבוק שלה כאן.


כמה דגשים חשובים לפני שמתחילים:

  • שימו לב: פוסט זה עוסק במבצעים לבוני ובעלי אתרים, למבצעים על שרותים נוספים אתם מוזמנים לחלק השני של הפוסט העוסק בשרותים כללים נוספים (כמו בנקי תמונות, עיצוב וכו) כאן.

  • שימו לב שלחלק מהשרותים מצאתי לכם קוד קופון שמקנה לכם הטבה, בדקו היטב האם הקופונים נותנים לכם הטבה (כי התנאים שלהם יכולים להשתנות מידי פעם). הקופונים הללו נמצאו ברשת עבורכם, אין לי אחראיות והתחייבות לאף אחד מהם.

  • שימו לב: מרבית האתרים והשרותים המופיעים ברשימה הזו עובדים לפי שעון ארה''ב. לכן התעדכנו בכל שרות מתי בדיוק נגמרים המבצעים על מנת שלא תפספסו בגלל הבדלי שעון.


מבצעי בלק פריידי לבוני אתרים

למי שרק מתחיל לבנות את האתר ממליצה לאפיין את צרכי האתר לפני שאתם נגשים לרכישה. עליכם להבין באיזו פלטפורמה אתם הולכים לבנות את האתר, איפה לאחסן ואיזה צרכים יש לאתרים כאלה (למשל האם יהיו קורסים דיגיטליים באתר? האם מדובר באתר e-commerce שניתן לרכוש דרכו שרותים או מוצרים וכו) לאחר שתאפיינו את הצרכים תוכלו לחקור את התחום ולהבין את האופציות העומדות לרשותכם ולבצע רכישה חכמה של כל הכלים הדרושים לכם.


שימו לב: אם אתר הוא תוכנית לשלב הרחוק יותר ורק בגדר רעיון כרגע - המנעו מרכישות מיותרות, לא בטוח שיש טעם לרכוש דומיין או אחסון עבור אתר שיבנה בעוד חצי שנה. בחלק מהם (כמו גם בתוספים) יש לפעמים מבצעים שקורים אחת לכמה זמן, אז אם אתם לא מתכננים לבנות אתר כבר בחודש הקרוב - שווה לוותר.


דומיינים

דומיין הוא לרוב הוצאה נמוכה יחסית כחלק מבניית האתר שלכם, לכן לא תמיד ישנם הטבות ומבצעים בתחום הזה, אבל כדאי לבדוק בכל זאת ואם אפשר לחסוך כמה שקלים\דולרים בשנה זה גם טוב.

שימו לב שהרבה פעמים ניתן לקבל דומיין כחלק מחבילת אחסון או שדרוג האתר שלכם, לכן לפני שאתם רצים לרכוש דומיין בדקו את האפשרות הזו.

לדוגמא כחלק מרכישת חבילות הפרימיום של WIX ניתן לקבל דומיין לשנה בחינם (במרבית התוכניות) ורק לאחר שנה להתחיל לשלם על עלות הדומיין.


כמו כן במידה ואתם רוכשים דומיין שאינו ישראלי - אני ממליצה לרכוש אותו מחברות בינלאומיות ולא מהחברות הישראליות (אלא אם כן זה חברה שמספקת את השרות כחלק משרות האחסון שלכם).


namecheap

חברה מאוד גדולה ומוכרת לרישום דומיינים ואחסון אתרים.

עדכנתי לכם פה את עמוד המבצעים העדכניים שלהם לכל רגע נתון. כרגע יש להם דומיינים פופלאריים במחיר מצחיק של פחות מדולר לשנה.


BOX

שרות לרכישת דומיין ישראלי, כרגע הדומיינים שלהם הם בעלות רגילה של כ-67 לשנה (כמובן שזה יכול להשתנות בהתאם לשמות דומיין פופלאריים במיוחד), שווה להתעדכן אם יהיו מבצעים.

אני פחות ממליצה על השרותים שלהם, אבל שתדעו שהאופציה קיימת אם תרצו לבחון את העלויות אצלם.


GoDaddy

לרוב אין להם הטבות על דומיינים בלבד, אבל הם מציעים נכון לכרגע דומיין עם סיומת COM החל מ2.49 שח לחודש.


Jetserver

כרגע ניתן לרכוש אצלם דומיין ישראלי ב64.9 עם קוד קופון: 6490 ודומיין עולמי ב69 שח.


internic

עוד חברה לרכישת דומיין ישראלי, כרגע לא ראיתי שיש להם מבצעים באתר.


network solutions

חברה המאפשרת לרכוש דומיינים במגוון סיומות לפי הצורך.


a2 hosting

אין כרגע מבצעים עדכניים באתר, בגדול דומיינים עם סיומת כמו COM, ORG וNET מתחילים אצלם מ 14.49 דולר לשנה וישנן כמובן סיומות נוספות.


domain.com

גם הם מציעים דומיין בחינם לשנה בכל תוכנית אחסון אתרי וורדפרס אצלם.


hostinger

הם מציעים דומיין עם סיומת COM החל מ8.99 לשנה (במקום 10.99), דומיין עם סיומת ONLINE ב 0.99 דולר לשנה (במקום 25.99) ועוד מבצעים על סיומות אחרות.


hostpapa

נכון לכרגע לא מפורסמים מבצעים על רכישת דומיינים, אבל אם לא חשובה לכם הסיומת ניתן לרכוש אצלם דומיין בסיומת XYZ. ב1.99 דולר לשנה.


bluehost

אין להם נכון לרגע זה מבצעים על הדומיינים, אבל הם מציעים דומיין לשנה ללא עלות לכל מי שבוחר לאחסן את האתר אצלם.


מבצעים על בוני אתרים לבלק פריידי

בוני אתרים

WIX

למי שבוחר לבנות את האתר שלו עם WIX - בשנים האחרונות היה מבצעים של 50% על כל החבילות שלהם. אז שווה לעקוב. שימו לב שהמבצעים תקפים לאתרים ששודרגו לאתרי פרימיום. לכן אם בחרתם לבנות את האתר בפלטפורמה הזו - אפשר להתחיל לבחור תבנית וליצור אתר כבר עכשיו ולשדרג אותו על פי המבצע.

שימו לב שכמעט כל גרסאות הפרימיום שלהם כוללות דומיין ללא עלות לשנה - אחרי השדרוג לחבילת הפרימיום תועברו למסך בחירת דומיין. אבל זה לא כולל דומיינים ישראלים.


שימו לב שלויקס יש חבילות לאתרי ''תדמית רגילים'' וחבילות לאתרי מסחר (שיקרים יותר) לכן כדי למקסם את ההנחה ועל מנת למנוע חידוש בעוד שנה לאתר שלא רלוונטי עבורכם במחיר גבוהה- חשבו מה באמת הולך להיות באתר שלכם והאם אתם מתכננים לחבר סליקה בתוך האתר.

כאן יש לכם סרטון על איך בוחרים תבנית WIX לאתר שלכם.