עוד בבלוג:

  • קטרינה מוניץ

מה התחדש בעולם השיווק בחודש יולי 2018

עודכן ב: פבר 1

כל מי שמנהל עסק עצמאי וגם כל מי שעוסק בתחומים הקשורים לשיווק דיגיטלי מבין את החשיבות של להישאר מעודכנים כל הזמן. אנחנו רוצים לצרוך את המידע העדכני ביותר, החדש ביותר, במיוחד בתחום שבו הכל מתחדש, כל הזמן. השיווק הדיגיטלי נמצא תמיד בתנועה ואפילו הייתי אומרת בריצה. אבל לצערי אין לנו באמת את הזמן או המשאבים לצרוך וללמוד כל הזמן על שינויים בעולם השיווק, אז אנחנו מוצאים את עצמינו מנהלים רשימות ארוכות של נושאים לחזור ולקרוא עליהם, לינקים מעניינים נשמרים בשלל האפליקציות לאיגוד ידע ולרוב אנחנו פשוט לא חוזרים אליהם. שלא לדבר על התיבת מייל הזאת שאנחנו מחזיקים מהצד והיא פשוט מוצפת בכל מיני ניוזלטרים שאנחנו מתכננים מתישהו לחזור אליהם.


לכן החלטתי לרכז ולקצר לכם את כל המידע החשוב והשימושי שפורסם בחודש האחרון (יולי 2018) כדי שתוכלו להישאר מעודכנים וליישם את מה שרלוונטי לעסק שלכם. סיכום כזה יתפרסם פה בבלוג בכל סוף חודש, ממליצה לעקוב.


(לא הזנחתי את סדרת הפוסטים בנושא שיווק וידאו, אני אחזור לעסוק בזה בפוסטים הבאים שיפורסמו בשבוע-שבועיים הקרובים)


חדשות בעולם השיווק יולי 2018

SEO אופטימיזציה למנועי חיפוש - קידום אורגני בגוגל ומנועי חיפוש נוספים

SEG: Search engine journal- complete seo checklist for website owners

צק ליסט מצויין שכל בעל אתר חייב לעקוב אחריו בזמן תכנון, בנייה וניהול אתר. הצ'ק ליסט הזה יעזור לכם לבדוק שכל הפרמטרים החשובים של קידום אורגני בגוגל נמצאים באתר שלכם ולמה אתם צריכים אותם. המאמר מתמקד ב3 נושאים מרכזיים (מפורטים בהם תתי תחומים רלוונטיים):

פרמטרים טכניים ברמת האתר לשיפו