עוד בבלוג:

  • קטרינה מוניץ

מה פספסת בחודש מאי בשיווק?

עודכן ב: פבר 1

כמידי חודש אני כאן כדי להביא לכם את הסיכום של המאמרים הכי חשובים ומעניינים שפורסמו החודש בתחום השיווק. מאמרים שאסור היה לכם לפספס בחודש החולף. הפעם אנחנו עוסקים כמובן בחודש מאי.


אבל לפני שמתחילים, כמה דברים שחשוב לי לציין בעקבות שאלות שהגיעו אלי בנושא הסיכום החודשי:

ראשית, את המאמרים שאני מפרסמת לכם כל חודש אני מסננת מתוך עשרות מאמרים אחרים בתחום השיווק. הסינון נעשה לפי תוכן שעוסק בחדשות ועדכונים, מחקרים רלוונטיים, תוכן שלדעתי יכול להועיל לקוראי הבלוג או תוכן שמרכז טיפים מעשיים טובים שכדאי לשמור וליישם. לכן, כמות המאמרים בין הפוסטים השונים במהלך התקופה שאני מפרסמת את הסיכומים משתנה, בהתאם לאותו חודש.


הפוסטים לרוב מתפרסמים בשבוע האחרון של אותו חודש, לפעמים יש חריגות (כמו הפעם) והסיכום מתפרסם כמה ימים אחרי תום החודש הרלוונטי, אך הם מתפרסמים בעקביות בכל חודש בחודשו.

ולבסוף, חשוב להבין שאני מעלה לכם בקצרה את הנקודות המרכזיות שאני רואה לרלוונטיות במאמרים הללו.


אבל ההמלצה שלי היא שאם יש נושא או תחום שמעניין אתכם - תכנסו לקרוא את המאמר המלא כדי להרחיב ולקבל את כל הכלים והידע בתחום. בטח כשמדובר במאמרים שמרכזים המון המון כלים פרקטיים - אני פשוט לא יכולה לקצר לכם את הכל.


פעם ראשונה שהגעתם לסיכום החודשי?

מומלץ להציץ בסיכומים הקודמים, רוב המאמרים עדיין רלוונטיים וחשובים. תוכלו להגיע אליהם ממש כאן או דרך עמוד המדריכים המלא (שם תמצאו עוד עשרות כלים ומדריכים לשיווק העסק שלכם)