קטרינה מוניץ

יזמת, יועצת שיווק, בלוגרית, חייה ונושמת דיגיטל ועיצוב.

אוהבת להיפגש עם אנשים לקפה ולקחת על עצמי פרויקטים מאתגרים וחדשים.

המטרה שלי היא לחסוך לכם כאב ראש ולרכז לכם במקום אחד את כל מה שצריך: אסטרטגיה, מחקר, הקמה, עיצוב וניהול השיווק. 

 

IMG_1606.jpg

ברוכים הבאים לפינה הקטנה שלי בעולם הדיגיטלי.

שמי קטרינה מוניץ אבל אם תשאלו את חברי, אף אחד לא באמת יודע מי זאת, ''קטה'' זה הכינוי שמלווה אותי מתחילת בית הספר היסודי וכנראה שם כדי להישאר.

אני מתגוררת בחולון, אבל מכירה את כל פינות העבודה ובתי הקפה המומלצים באיזור גוש דן.

נשואה למתן ואמא ליובל וגבע.

בעברי הייתי מנהלת שיווק, למדתי תואר ראשון בניהול, תקשורת ופוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן גוריון. נהנתי שם אז המשכתי גם לתואר שני בתקשורת ולקינוח למדתי לימודי תעודה בעיצוב גרפי בסטודיו 6B כדי להעשיר את ארגז הכלים והידע שלי בתחום.

אבל הלימודים לא נגמרו שם, אני הולכת כיום לאין סוף הכשרות, מיטאפים ומפגשים מקצועיים שמשיקים לתחום העיסוק שלי ודואגת להישאר מעודכנת ולהכיר את כל עולמות התוכן הקשורים לעשייה שלי.

 

כיום אני עצמאית ועוסקת במיתוג, ייעוץ וליווי שיווקי לעסקים. מה זה אומר ''ייעוץ וליווי''?

אני מאוד לא מאמינה במסגרות ולכן כל בעל עסק או מנהל שיווק שאני פוגשת אני מתאימה לו את השירות המתאים ביותר לו, לעסק שלו ולקהל היעד שלו.

 

עסקים שרוצים ללמוד וליישם לבד את התוכנית השיווקית שלהם, עם עזרה בצורת פגישות ייעוץ יכולים לעשות זאת איתי. עסקים שאין להם ראש לכל עבודת השיווק ומעדיפים שמישהו אחר ירכז וינהל עבורם את תחום השיווק או תת תחום בעולם הרחב הזה, אני שם כדי לעשות זאת.

אני עובדת עם בעלי מקצוע משלימים שנבחרו בקפידה על מנת לרכז לכם את הכל תחת קורת גג אחת.

תוכלו לקרוא כאן עוד על מה נוכל לעשות ביחד.

 

תמיד שואלים אותי מה אני הכי אוהבת בעבודה שלי, התשובה ברורה: מידע ונתונים.

נתונים- כל שותף לפרויקט ובעל עסק שמתחיל לעבוד איתי יודע שלפני הכל מחברים את האתר למערכות ניטור נתונים, חופרים מאחורי הקלעים של האתר, של הרשתות החברתיות, עוברים להוציא נתונים על מתחרים (כולל אפילו לחפור בקוד של האתר שלהם), לקוחות עבר ולקוחות פוטנציאליים ואז אחרי שכל המידע נמצא בידינו - מציבים מטרה ומתחילים לעבוד.

אני בעד תחושות בטן, אבל העבודה מתחילה אחרי שמבססים את התחושה הזאת בנתונים (או מפריכים אותה), אחרי שמציבים יעדים ברורים ורק אז מתחילים לרוץ.

 

מידע- אני מאוד מאמינה שעולם השיווק הוא עולם שלא יכול להישאר סטטי לרגע, כי ברגע שאנחנו עוצרים המון עסקים עוקפים אותנו בריצה. אני גם מאמינה שהיתרון הגדול של להיות עצמאי זה היכולת כל הזמן ללמוד ולצרוך מידע חדש. לכן בכל רגע של מנוחה אני קוראת מאמרים שמתפרסמים בעולם ועוסקים בנדבך אחר בתחום השיווק. אם בא לכם להישאר מעודכנים גם, תוכלו לקבל המון מהמידע הזה בבלוג שלי.

 

במקביל לעבודה היום יומית אני אוהבת לטפח ולקחת חלק בפרוייקטים מרתקים.

 

לדוגמא, בשביל לשמור על ההומור בחיי היום יום ביחד עם שותפתי- חגית אילון אני מנהלת את עמוד הפייסבוק והאינסטגרם שנקרא ''שוטף+120'' ושם לו למטרה לאחד את כל המשפטים הפחות נעימים שאנחנו כעצמאים שומעים על בסיס יום יומי ולהפוך אותם לפינה קטנה ומשעשעת בלב של כולנו.

איפה עוד אפשר לפגוש אותי?

הבלוג שלי הוא חלק מקהילת החממה לבלוגים של יונית צוק​.

YUKIהאתר שנמצא איתכם בכל רגע של עצמאות, מבית שוטף+120.

התארחתי בפודקאסט של ''שפכטל- קפה ועיצוב''.

מאגר הבוסיות.

  • gmail
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Pinterest
  • YouTube