בלוג עסקי על שיווק, מיתוג ועסקים | featherlight-design

שיווק, מיתוג ועסקים

November 6, 2019

כמידי חודש אני כאן כדי להביא לכם את הסיכום של המאמרים הכי חשובים ומעניינים שפורסמו בחודש החולף בתחום השיווק. מאמרים שאסור היה לכם לפספס. הפעם כמובן:  חודש אוקטובר.

אז בזמן שרוב מדינת ישראל הייתה בחופשות און ואוף - הרבה מאמרים חשובים ומעניינים פורסמו החודש ששווה להתעדכן בהם.

פעם ראשונה שהגעתם לסיכום החודשי? תקראו קודם כאן:

  1. מומלץ להציץ בסיכומים הקודמים, רוב המאמרים עדיין רלוונטיים וחשובים. תוכלו להגיע אליהם ממש כאן או דרך עמוד המדריכים המלא (שם תמצאו עוד עשרות כלים ומדריכים לשיווק העסק שלכם).

  2. המאמרים המוצגים כאן הם מאמרים שאספתי, מיינתי וסיננתי עבורכם מתוך השקפה שלי על מה חשוב ומעניין החודש, מידי חודש אני אוספת עשרות מאמרים ומביאה לכם את המיטב...

October 31, 2019

בגוגל הכריזו לאחרונה (25.10) על כך שהחברה נמצאת במהלך הטמעה של שינוי גדול באלגוריתם החיפוש העיקרי שלה. עדכון גדול זה נקרא BERT והוא למעשה אלגוריתם שיודע ללמוד, לעבד ולנתח את השפה הטבעית והיום-יומית שבה אנו משתמשים.  השינוי הולך להשפיע בשלב הראשון על אחת מכל 10 שאילתות שרצות. אחת מעשר שאילתות זה אומנם נשמע מעט, אבל כשהחיפושים בגוגל עומדים על  6,586,013,574 ביום, זה אומר שהשינוי ישפיע על: 658,601,357 שאילתות ביום!

השינוי יתחיל בארהב על אתרים באנגלית, אבל בגוגל מבטיחים שאחרי שהשינוי ייכנס במלואו ניתן יהיה לשכפל אותו במהירות גם לשפות רבות נוספות.

חשוב להבין דבר מרכזי: השינוי חל על הדרך בו גוגל מתייחסת ומציגה תוצאות לשאילתה שלנו כמי שמחפש מידע. בניגוד לע...

October 9, 2019

בחודש אוגוסט לפני שנתיים (ב20.08.17) פתחתי את הבלוג שלי. אני זוכרת שהתלבטתי המון על האם אני רוצה להיכנס להרפתקה הזו שנקראת ''בלוג'', כי זה לגמרי מחויבות, גם כלפי האתר שלי, גם כלפי עצמי וגם כלפי מי שיבחר לעקוב ולקרוא את הבלוג.

אחרי התלבטות ארוכה החלטתי לקפוץ לתוך ההרפתקה הזאת של ניהול בלוג. מאז, כמות המידע, המלל והתוכן שזרמו פה הם לגמרי אינסופיים. גם ההשקעה הרבה ביצירת התוכן הזה על בסיס קבוע הייתה אין סופית.

לנהל בלוג זה מורכב, זה לוקח המון זמן, אך יחד עם זאת יש לו המון יתרונות שיווקיים, עסקיים, אישיים וכו ולכבוד יום ההולדת החלטתי לכתוב על כך במסודר.

מה זה בלוג

בלוג הוא לא תופעה חדשה, למעשה הוא עבר הרבה גלגולים התפתחויות לאורך השנים. 

בויקיפדיה מגדירים...

October 5, 2019

כמידי חודש אני כאן כדי להביא לכם את הסיכום של המאמרים הכי חשובים ומעניינים שפורסמו בחודש החולף בתחום השיווק. מאמרים שאסור היה לכם לפספס. הפעם כמובן חודש ספטמבר.

פעם ראשונה שהגעתם לסיכום החודשי? תקראו קודם כאן:

  1. מומלץ להציץ בסיכומים הקודמים, רוב המאמרים עדיין רלוונטיים וחשובים. תוכלו להגיע אליהם ממש כאן או דרך עמוד המדריכים המלא (שם תמצאו עוד עשרות כלים ומדריכים לשיווק העסק שלכם).

  2. המאמרים המוצגים כאן הם מאמרים שאספתי, מיינתי וסיננתי עבורכם מתוך השקפה שלי על מה חשוב ומעניין החודש, מידי חודש אני אוספת עשרות מאמרים ומביאה לכם את המיטב מהם. יש לכם אתר מומלץ העוסק בשיווק וקידום ותרצו שאציץ בו לסיכומים הבאים? או שאתם בעצמכם כותבים בלוג שעוסק בשיווק...

August 29, 2019

''קידום ממומן זה שטויות, זה לא עובד''

זה המשפט ששמעתי אתמול. המשפט הזה כל כך הפתיע אותי, היה לי כל כך הרבה מה להגיד בנדון וכל כך מעט זמן. הוא היה תקוע לי בראש כל היום, אפילו עוד הבוקר גלגלתי אותו בראשי, עד שהחלטתי שזה מצב שמחייב פוסט הרחבה לכל העסקים שחושבים כך או שהמחשבה עברה בראשם פעם אחת או יותר לפחות.

האמירה הזאת אגב נאמרה בהקשר של קידום ממומן בפייסבוק, אבל הפוסט הזה רלוונטי לשלל סוגי הקידומים ברשתות חברתיות ולא רק. כמעט בכל פלטפורמה היום ניתן לעשות קידום אורגני וקידום ממומן, ההחלטה על בחירת הפלטפורמה הרלוונטית והמתאימה לכם צריכה להעשות תוך כדי בחינת השיקולים וההיכרות עם הקהל היעד שלכם.

בקידום ממומן בניגוד לקידום אורגני, אנחנו למעשה משקיעים כסף ב...

Please reload

אני רוצה לקרוא עוד!

תרשמי אותי לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים בבלוג

כל הנרשמים לקבלת עדכונים יקבלו:

את המדריך לשיווק העסק בוידאו

אל דאגה!

אני מתחייבת לא לשלוח לכם ספאם או להעביר את המייל שלכם לגורם חיצוני!

כל מה שתקבלו זה עדכון על פוסטים חדשים בבלוג

פעם בשבוע לכל היותר.

תגיות
Please reload

©  Featherlight design

בניית האתר, עיצוב האתר וכתיבת כלל התוכן - קטרינה מוניץ

  • Pinterest
  • gmail
  • whatsapp
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon