עוד בבלוג:

  • קטרינה מוניץ

קידום ממומן בגוגל

עודכן ב: פבר 1


אחרי שבפוסט הקודם דיברנו על קידום אורגני בגוגל שהוא למעשה השקעה לטווח ארוך, ניתן לבחון את האופצייה של הקידום הממומן בגוגל שמביא תוצאות מהירות הרבה יותר, לרוב כאלה שמוגבלות בזמן (לאורך הקמפיין כפי שהגדרתם אותו).


פרסום בגוגל מומלץ למי שמחזיק באתר או דף נחיתה בנוי היטב, בעל תוכן משמעותי עבור הנכנסים אליו וכזה שיכול לתת מידע מועיל ויגשר בין הלחיצה למודעה לבין הרמת הטלפון או שליחת המייל אליכם.


בנוסף, עסקים שמשווקים לקהל שפחות נמצא בפייסבוק (ראו את הפוסט הקודם בנושא) יוכלו להגיע לקהל שלהם דרך פלטפורמת הקידום הממומן של גוגל.


אך טיפ חשוב לי אליכם לפני שיוצאים לדרך: ניתן (ומאוד רצוי) לחבר את האתר שלכם לגוגל אנליטיקס, הפעולה מתבצעת בקלות וללא עלות. מדובר למעשה על נתונים שנאספים לגבי התנועה באתר שלכם ויכול ללמד אתכם הרבה על השימוש של הגולשים באתר- באיזה עמודים הם ביקרו, כמה זמן וכו. גוגל אנליטיקס יוכל להעשיר את התמונה שלנו כאשר אנחנו מפרסמים מודעה בגוגל אך בפועל לא מקבלים שיחות טלפון ופניות. כשזה יקרה נבדוק בגוגל אנליטיקס ונראה כי אנשים שוהים מספר שניות בודדות באתר שלנו ויוצאים- משמע, האתר אינו אטרקטיבי או נגיש למשתמשים וייתכן שנדרש לעצור את הקמפיין, לשפר את האתר ולהעלות אותו שוב.


הפרסום בגוגל מעט מורכב יותר משל פייסבוק, אך לשם כך מעמידה גוגל שירות לקוחות שניתן ליצ