top of page

פוסטים אחרונים:

או: אני רוצה לקבל עדכונים על מאמרים חדשים במגזין

שלחי לי תחתונים וגופיות

הנרשמים יקבלו את המדריך המלא והמקיף לדפי נחיתה. המדריך כולל מעל 60 עמודי תוכן והמלצות!
אני מתחייבת לא לשלוח לכם ספאם או להעביר את המייל שלכם לגורם חיצוני.
ההרשמה היא לעדכונים על פוסטים חדשים המתפרסמים אחת לשבוע לכל היותר.

  • קטרינה מוניץ

לקראת השנה החדשה


טיפים לשנה החדשה

לקראת השנה החדשה אני רוצה לאחל לכם שנה של פוריות, עשייה והצלחה בניהול, תחזוק וקידום העסק שלכם.

הכנתי לכם צ'ק ליסט חודשי לעסק, מעין רשימה שאני ממליצה לעבור עליה כל תחילת חודש ולעקוב שאתם מקפידים לא לפספס דבר, כי כל כך קל לשקוע ביום יום שלפעמים אנחנו שוכחים שהעסק הוא לא רק העשייה והיצירה של המוצר או מתן השירות עצמו, את העסק הזה גם צריך לנהל על כל מה שנלווה אליו.

למדו

הקפידו להעשיר את הידע שלכם כל פעם מחדש ולהישאר מעודכנים, זה יכול להיות קורס אונליין או אוף ליין, קריאת בלוג מקצועי, חיפוש מידע וכו. הקפידו בכל חודש ללמוד משהו חדש אחד לפחות שיכול להועיל לעסק שלכם. אני ממליצה גם להתעדכן בסדנאות מקצועיות בתחומים שונים שיכולים להיות רלוונטיים לעסק, זה לא חייב להיות בהקשר ישיר לתחום העיסוק שלכם אלא יכול להיות קורס (או סדנא) שעוסקים למשל בכתיבת תוכן שיווקי, ניהול זמן, תכנון ואסטרטגיה, שיווק וכו.

הפגינו נוכחות ברשת

הגדירו לעצמכם מה הן הרשתות שיכולות לתרום לכם ולעסק שלכם והקפידו להשקיע בהם- עמוד עסקי בפייסבוק, ניהול קהילה, עמוד אינסטגרם, בלוג, אתר או כל פלטפורמה אחרת. אל תיעלמו והשקיעו בפלטפורמות הללו כדי לשמור על קשר עם הלקוחות הקיימים והעתידיים שלכם. חשוב לעשות זאת מול חישובי עלות מול תועלת, למשל אם אין לכם מספר קבוע של עוקבים אל תקפצו לניהול קהילה כי זו עבודה מסביב לשעון שצריכה גם בסיס אנושי קיים, במקרה כזה רצוי להצטרף לקהילה פורה שיש לכם מה לתרום לה.


שיתוף עמיתים

כמו שלשכירים יש ישיבת צוות, הקפידו להיפגש ולהקיף את עצמכם באנשים שאתם יכולים להתייעץ איתם, לשתף אותם בדילמות שלכם, ברגעי הצלחה ורגעים פחות טובים. חשוב לקיים פגישות כאלה על בסיס קבוע, להציב מטרות בקול רם ולחזור עם מסקנות למפגש הבא, רק כך שיתוף זה יהיה יעילה ופורה. תתפלאו גם פתאום לגלות איך הנסיון שלכם מועיל ועוזר לאחרים וכמה יש לכם ללמוד מהצד השני.

תכנון חודשי מול מטרות שנתיות

הקפידו פעם בחודש לראות איפה אתם עומדים אל מול המטרות העסקיות שהצבתם לעצמכם, מה דרוש שיפור ומה עובד מצוין וכדאי להתמיד בו. הקפידו לפרוט את הפעולות שאתם צריכים לעשות במהלך החודש הקרוב לעוגני זמן ברורים, תכנון זמן יעיל יהפוך את כל ניהול העסק לקל יותר.

מעקב אחרי פרויקטים ותזרים מזומנים

הקפידו לראות איפה עומד כל פרויקט אל מול תכנון לוח הזמנים שלו, התחייבות ללקוח או לעצמכם וגביית כספים בהתאם למה שהוגדר מול לקוח או מול נותן שירות שהנכם עובדים מולו. זה חשוב במיוחד גם מול לקוחות וחברות שעובדות בשיטת תשלום של שוטף + על מנת להבין בסוף כל חודש מה ההכנסה הצפוייה לעסק שלנו.

העלאת רעיונות

הקדישו כמה שעות בחודש לתעד את כל הרעיונות שיש לכם לפיתוח מוצרים\שרות שאתם מעניקים ללקוחות שלכם, גם אם זה לא בר יישום כרגע. כתבו את כל הרעיונות ותנו להם להתבשל עד שתחליטו שהגיע הזמן להוציא אותם לפועל. רישום כזה מאוד עוזר כאשר יש תקופות מתות בעסק או כשיש צורך לבצע קידום ומקפצה.

עד כאן הטיפים שלי לשנה החדשה. שמרו את הצ'ק ליסט ותעקבו אחרי הפעולות שלכם כל חודש, זה יעזור לכן להתמקד בניהול העסק. יש לך רעיון למשהו נוסף שכדאי להמליץ וליישם כל חודש? כתבו לי!

38 צפיות0 תגובות

Kommentare


קטגוריות:

bottom of page