עוד בבלוג:

  • קטרינה מוניץ

מאגרי תמונות חינם ללא זכויות יוצרים

עודכן ב: פבר 1


45 מאגרי תמונות לשימוש מסחרי

כשניגשים לבנות אתר, להקים קמפיין, מודעה או אפילו עמוד עסקי בפייסבוק, לרוב אנשים חושבים קודם כל על הטקסט שילווה את אותה המודעה, אבל מה עם התמונות?

תחשבו רגע על חלון ראווה של חנות, כמה תרצו להיכנס ולשהות זמן רב יותר בחנות עם חלון ראווה אטרקטיבי ומזמין וכמה תרצו לשהות בחנות עם חלון ראווה לא מאורגן שמורכב מאוסף של פרטים רנדומליים ללא כל קשר נראה לעין ביניהם?


תמונות מוסיפות המון ערך לפלטפורמות דיגיטליות שמשתמשות בהם, הן מושכות את העין ותורמות ליצירת האווירה שאותה תרצו ליצור בסביבה הדיגיטלית בה אתם נמצאים. אז נניח ולא בא לכם להשקיע זמן (או כסף) בלעצב כל פוסט לפייסבוק, מודעה או לצלם תמונות ייחודיות לאתר של העסק שלכם. נניח והחלטתם לגשת למאגר תמונות ולבחור בתמונות קיימות, למה חשוב לשים לב?


שפה ויזואלית

שפה ויזואלית היא חלק מהמיתוג העסקי שלכם והיא באה לידי ביטוי בכל האלמנטים הגרפיים הקיימים ומתקשרים למותג. החל מהלוגו, האייקונים, הצבעים, הפונטים ועד התמונות שמופיעות באתר. בין אם התמונות צולמו על ידכם, בצורה מקצועית או חובבנית ובין אם בחרתם להשתמש בתמונות מתוך מאגר תמונות - חשוב שהם יתאימו לשפה הויזואלית הכללית של העסק שלכם.