עוד בבלוג:

  • קטרינה מוניץ

שיווק באמצעות תוכן

עודכן: 28 במרץ 2021


אחרי שכתבתי פה פוסטים על שיווק בפייסבוק ובגוגל הגיע הזמן לבחון פלטפורמות שיווק פחות מוכרות אך מאוד יעילות, אחת מהן היא שיווק באמצעות תוכן. שיווק באמצעות תוכן הוא כלי שיווק זול כי אינו דורש השקעה כספית בפרסום, אינו ''מציק'' ללקוח הפוטנציאלי בפרסומות שקל לסנן הן באמצעות חסם פרסומות והן בחשיבה אוטומטית שלפעמים גורמת לנו לדלג על תוכן שמסומן כממומן. אך זו שיטת פרסום שדורשת המון זמן של כתיבת תוכן, פיתוח רעיונות ופלטפורמות לפרסום התוכן שלנו. התוכן יכול להתפרסם בבלוג, בעמוד עסקי בפייסבוק, במאמר, ניוז לטר, פודקאסט או בכל פלטפורמה אחרת בה אפשר לפרסם תוכן.

שיווק באמצעות תוכן הוא השקעה לטווח ארוך, היא מבססת את הידע והיחסים שלנו אל מול הלקוח הפוטנציאלי ומאפשרת לו לבחון את הידע והניסיון שלנו עוד לפני שבחר לתקשר איתנו ולקבל הצעת מחיר לשירות הרלוונטי. המטרה בתוכן הזה היא בסופו של דבר ליצור תקשורת עם הלקוח ולהתקדם לסגירת עסקה. זאת הדרך שלנו להגיד ללקוח: זה מה שאני יודע, זה מה שאני נותן ללקוח שלי ואני כאן בשבילך.


עוד נתונים ומידע על שיווק באמצעות תוכן (עדכני ל2021) תוכלו למצוא כאן.


על מנת לייצר תוכן איכותי ויעיל ללקוח יש צורך לחדד את קהל היעד שלנו, למי אנחנו פונים, מה אנחנו רוצים להגיד ומה הערך המוסף שאנחנו נותנים לו. רק באמצעות חידוד הנקודות הללו נוכל לייצר תכנים מתאימים שיכולים לעזור לנו במלאכת השיווק.

שימו לב שגם כאן, במידת הצורך ניתן לעשות מיקור חוץ לכותבי תוכן אך יש צורך עדיין לחדד את היעדים, האמירות והמסרים שאנחנו רוצים להעניק ללקוח, על מנת להפוך את העבודה מול הכותב תוכן ליעילה וכזו שמשרתת את המטרות שלנו.

בפוסט הבא נעסוק בשיווק בלינקדאין.


#שיווקבאמצעותתוכן #כתיבתתוכן #שיווקארוךטווח #קהליעד #מסרים #פלטפורמותשיווק #אחידות #הקמתעסק #שיווק #שיווקבאינטרנט #נוכחותרשתית

40 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

אני רוצה לקרוא עוד!

תרשמי אותי לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים בבלוג

כל הנרשמים לקבלת עדכונים יקבלו:

את המדריך לשיווק העסק בוידאו

אל דאגה!

אני מתחייבת לא לשלוח לכם ספאם או להעביר את המייל שלכם לגורם חיצוני!

כל מה שתקבלו זה עדכון על פוסטים חדשים בבלוג

פעם בשבוע לכל היותר.

קטגוריות:

  • gmail
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Pinterest
  • YouTube