עוד בבלוג:

  • קטרינה מוניץ

אפליקציות חינמיות לעריכת וידאו

עודכן ב: פבר 1

שיווק באמצעות וידאו הוא מושג רחב לתרבות שלמה של יצירת קמפיינים וסרטונים שמקודמים באמצעות וידאו. תכנון, צילום והפקה של סרטונים כאלה יכולה לנוע בין תקציב של אלפי (ואף מאות) שקלים לתקציב אפסי בו בעל העסק עושה את הכל בכוחות עצמו. כשמתחילים לעשות את זה בכוחות עצמנו החשש העיקרי הוא משלב העריכה- איך עושים את זה בלי שום ידע טכני בתחום? באיזה כלים משתמשים? והאם בכלל יש צורך לערוך את מה שצילמנו?


אז קודם כל, קריטי לבדוק ולערוך את מה שצילמתם, החל מהוספת מוזיקת רקע, עריכה ויזואלית והוספת טקסט מלווה ואולי אף כתוביות במידת הצורך. במיוחד לצורך זה ולאור הפופולריות הרבה של אנשים שמשתמשים בוידאו לקידום עצמי, עסקי ואף לתחביב (לכל בן נוער היום יש ערוץ משלו ביוטיוב, תבדקו אותי) נוצרו עשרות אפליקציות שפשוט עוזרת לכם לערוך את התוכן שלכם באמצעות הסמארטפון שלכם ואף לשתף ישר מהאפליקציה.


בפוסט זה אני אציג בפניכם את האפליקציות המומלצות לכך, שימו לב שכמעט לכל האפליקציות יש גרסה חינמית וגרסת פרימיום בתשלום שמאפשרת לכם לרוב להציג סרטון בלי הלוגו של האפליקציה איתה ערכתם, יצירת סרטונים לא מוגבלים בזמן וכך הלאה. בפוסט הזה אתייחס לכל האפליקציות הניתנות להורדה ושימוש חינמי, יש גם אפליקציות רבות בתשלום, אבל אני פחות ממליצה להתחיל להשקיע כסף לפני שאתם מכירים לעומק את האפליקצייה ואת מה שאתם הולכים לעשות בשיווק שלכם בוידאו.


הטיפ שלי: הורידו כמה אפליקציות, תשחקו איתן קצת, תראו מה עובד לכם, תערכו ותפרסמו כמה סרטונים ואם תרגישו בהמשך שיש לכם את הצורך בגרסת הפרימיום- לכו על זה.


ואם לא נוח לכם לערוך עם הפלאפון ואתם צריכים תוכנות במחשב עם קצת יותר אופציות וחווית משתמש - תצטרכו לחכות לפוסט הבא בנושא.

לא רוצים לפספס? הירשמו לקבלת עדכונים על פוסטים חדשים שמתפרסמים בבלוג.

(אל תדאגו, לא תקבלו ממני דבר במייל מלבד עדכונים על פוסטים חדשים, גג פעמיים בשבוע).