עוד בבלוג:

  • קטרינה מוניץ

תוכנות לעריכת וידאו חינם

עודכן ב: אוג 14

בפוסט הקודם התמקדתי באפליקציות לעריכת וידאו באמצעות הסמארטפונים. הפוסט הזה מיועד לכל מי שאוהב ורוצה לערוך בדרך הישנה והטובה - דרך המחשב שלכם. כל התוכנות הן בחינם, חלקן עובדות אונליין דרך אתרי החברה ואת חלקן צריך להוריד למחשב, חלקן חינמיות לחלוטין וחלקן מגבילות את היכולות שלכם בגרסה החינמית אבל עדיין מאוד מומלצות לשימוש.


שימו לב, בסוף הפוסט יש גם המלצות לאתרים שאפשר להוריד מהם קבצי פס קול בחינם לסרטונים שלכם.


בפוסט הזה אני למעשה מסיימת את סדרת הפוסטים של שיווק באמצעות וידאו, אם יש משהו שפספסתם בדרך, מצורפים לינקים למטה לכל הפוסטים בסדרה. מומלץ לחזור למה שפספסתם כדי לקבל את התמונה הכוללת על כל מה שצריך לדעת כשעושים שיווק באמצעות וידאו.


ומה הלאה? בשבוע הבא יתפרסם סיכום חודש אוגוסט בתחום השיווק- כל המאמרים, הטיפים והחדשות שפורסמו החודש ואסור לכם לפספס (במיוחד בחודש אוגוסט כשכולנו לגמרי לא במצב של לעקוב אחרי השינויים והחידושים בעולם). ובתחילת ספטמבר נחזור לסדרת פוסטים חדשה שתעסוק במחקר מתחרים- החל מלמה צריך לעשות בכלל מחקר, איפה ואיך עושים את המחקר, איזה כלים יכולים לעזור לנו בזה ועוד ועוד מידע שישמש אתכם בזמן שתסכמו את השנה העסקית שלכם ותתחילו לבנות תכנון ואסטרטגיה לשנה הבאה (בין אם אזרחית ובין אם לועזית).


אם מעניין אתכם להישאר מעודכנים תוכלו להירשם לעדכונים בבלוג ממש פה.


תוכנות חינמיות לעריכת וידאו