עוד בבלוג:

  • Admin

שיווק דיגיטלי: תחזיות וטרנדים ל2019

עודכן ב: פבר 1

תמיד בסוף כל שנה עוברות לי בראש מחשבות על מה היה השנה: אישית, עסקית, משפחתית. על מה אני יכולה לסמן וי ועל מה הגיע הזמן לתת את הפוש של העבודה. זה קורה לכולנו, בהקשר של כל היבט בחיים שלנו וכיאה לבלוג עסקי העוסק בשיווק- אנחנו כאן כדי לראות לאן תחום השיווק הולך מכאן, מה המטרות שאנחנו צריכים להציב לעצמנו השנה כדי להיות מובילים, חדשניים ומצליחים. אבל בעיקר: אחרי מה צריך לעקוב כדי לא לפספס.


שיווק דיגיטלי 2019

בשביל מה צריך את זה בכלל?

  1. סוף שנה אזרחית היא תקופה בה עסקים עושים תוכניות עבודה, חלוקת תקציבים, סיכום והיערכות לשנה הבאה. תחום השיווק הוא תחום שחייב להיכנס בתוך תוכנית העבודה שלכם והתקציב כדי להיות ערוכים לשינויים והתפתחויות בתחום.

  2. קשה מאוד להישאר מעודכנים בתחום השיווק ביום יום (בשביל זה אני עושה לכם סיכום חודשי) במיוחד בטרנדים שהולכים ומתפתחים תוך כדי תנועה. אבל לפעמים זה יכול להיות קריטי מול המתחרים, אם אתם מגלים טרנד מאוחר מידי אתם עלולים להישאר הרבה מאחור.

  3. ספויילר: הרבה מהטרנדים שחוזים בתעשייה, לא באמת תופסים, או פחות תופסים בארץ (אני יכולה לדבר הרבה על ההבדלים בין הקהל הישראלי לקהלים אחרים גלובליים יותר). אבל עם קצת מחשבה על העסק שלכם וקהל היעד היחודי שלו, הסקירה יכולה לתת לכם רעיונות לא רק לטרנד ספציפי, אלא איך הוא יכול להשפיע ולבוא לידי ביטוי אצל קהל היעד שלכם. וגם כמובן לקבל רעיונות לניצול הטרנדים האלה בטווח הקצר והבינוני בשיווק העסק שלכם.


ולפני שמתחילים הערה קטנה