עוד בבלוג:

  • קטרינה מוניץ

שיווק B2B באינסטגרם

עודכן ב: פבר 1

שיווק באינסטגרם הוא לא פשוט, מדובר בפלטפורמה מאוד ויזואלית וקל להבין איך אפשר לשווק שם מוצרים שמדברים על אופנה, אוכל, לייף סטייל ודומיהם. אבל גם כשאנחנו משווקים עסק מקומי, עסק B2B (עסק שהלקוחות שלו הם עסקים אחרים), או עסק שהוא לא ויזואלי- זה אפשרי בהחלט ואל לנו להימנע משימוש בפלטפורמה הזאת. להפך, שיווק באינטגרם יכול לאתגר אותנו, את הסיפור של המותג שלנו ולתת לו זווית חדשה ומעניינת.


שיווק באינסטגרם

על מנת לתת לכם רעיונות והשראה - ריכזתי עבורכם את הפרופילים של העסקים שעושים שיווק B2B (שיווק לעסקים אחרים) וממש שווה לעקוב וללמוד מהם:


DROPBOX

למי שלא מכיר- דרופבוקס היא פלטפורמה לשמירה ושיתוף קבצים בענן, ניתן לשמור ולערוך את הקבצים על גבי המחשב ולפתוח אותם מכל מקור אחר שמחובר לחשבון שלכם.


דרופבוקס מובילים בצורה מעניינת קמפיינים שונים באמצעות האינסטגרם שלהם, קודם כל אפשר בקלות לראות הבדל ויזואלי בין הקמפיינים, כל אחד מהם מתמקד בנושא ובקהל יעד אחר והעיצוב הויזואלי שלהם מעורר סקרנות סביב הקמפיינים. כל הסטוריז באותה תקופה מתכתבים עם הפיד ומעלים את אותן סוגיות ומסרים. הסטוריז עובדים ביחד עם הפיד ומפנים ללינק הרלוונטי לאותו קמפיין - לינק שמתעדכן בהתאם לקמפיין בביו שבראש העמוד.