top of page

פוסטים אחרונים:

או: אני רוצה לקבל עדכונים על מאמרים חדשים במגזין

שלחי לי תחתונים וגופיות

הנרשמים יקבלו את המדריך המלא והמקיף לדפי נחיתה. המדריך כולל מעל 60 עמודי תוכן והמלצות!
אני מתחייבת לא לשלוח לכם ספאם או להעביר את המייל שלכם לגורם חיצוני.
ההרשמה היא לעדכונים על פוסטים חדשים המתפרסמים אחת לשבוע לכל היותר.

  • טל סויסה

8 דרכים יצירתיות לקידום העסק

קידום עסקי כיום הוא חלק אינטגרלי משגרה עסקית תקינה שכן ריבוי העסקים בכל ענף וההצפה השיווקית בכל מדיות התקשורת הם תנאי השטח עמם נדרשת החברה להתמודד.


קראו על דרכי השיווק והקידום האפקטיביות ביותר עבור עסקים בסדרי גודל שונים. צ'ופר שלנו: כאן תוכלו ללמוד על קידום עסקים בלי להקצות לכך מסגרת תקציב גדולה.1. רשתות חברתיות - היו נוכחים שם

מעורבות ברשת החברתית מהווה אפיק שיווקי אפקטיבי לבניית קהילת אונליין נאמנה לערכי החברה. חשוב להתאים את ערוץ השיווק למטרות החברה - כך לדוגמה: אינסטגרם מתאימה לשיווק מוצרים ייעודיים עבור נשים ונערות צעירות כמשתמשות עיקריות בכלי תקשורתי זה ולעומת זאת, קהל היעד של פייסבוק המונה בעיקר צעירים בעשורים הראשונים לחייהם.


ניתן לפרסם ברשתות החברתיות: בלוגים מתוך האתר, פוסטים מתומצתים מתוך תכנים ארוכים יותר, תקשורת ישירה עם העוקבים של העסק והרצת סקרים שונים בבקשת משוב.


2. שיווק בדוא״ל

שיווק בדוא״ל נחשב לדרך קידום אפקטיבית הן בשימור לקוחות קיימים וכן ביצירת מעגלי לקוחות חדשים שיתעניינו במוצרי/שירותי החברה.


׳אימייל מרקטינג׳ (שיווק בדוא״ל) מהווה שיטה ותיקה, יעילה ואמינה לשיווק תכנים. הקפידו ליצור שורת נושא מושכת מה שיגרום לנמענים לפתח עניין סביב התוכן אותו אתם מעבירים והטמיעו הנעה לפעולה בכל שליחה. לאחר מכן תוכלו לבצע בדיקות מעקב אחר הביצועים ולנתח אילו מההצעות שלכם נושאות אופי ממיר.


3. פרסום ממומן ב-Google Ads

גוגל אדס היא פלטפורמה של גוגל שבה עסקים מפרסמים (בתשלום) מודעות שונות שיופיעו בשאילתות/ביטויים שהגולשים מחפשים. פרסום ממומן באמצעות קמפיין מסיבי עשוי להיות אופציה יקרה עבור עסקים קטנים ובינוניים. כדי להפחית עלויות תוכלו למצוא הטבות של קופונים והנחות בפייסבוק וב-Google Ads.4. פרסמו תוכן איכותי

אופטימיזציה וקידום אורגני של אתרים עסקיים מושפעים רבות מאיכות התוכן באתר. הקפידו על העלאת תכנים מעניינים וממוקדים עבור קהל היעד שלכם באופן עקבי. פעילות זו נכונה עסקית מ-2 סיבות:

  1. לקוחות וגולשים יגלו שהאתר שלכם מציג ערך מוסף ויתמידו בקריאת התכנים מה שיגביר את התנועה באתר.

  2. מנועי החיפוש של גוגל יקלטו שאתם מציעים מידע עדכני איכותי וידרגו אתכם גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

5. השתמשו ביתרונות הבלוג

כהמשך לסעיף הקודם תוכלו לפתוח בלוג שיציג תוכן רלוונטי עבור הגולשים. עבור עסקים קטנים בלוג הוא דרך יצירתית לחיזוק ה-SEO של העסק ולהגברת הנוכחות שלהם במדיה האינטרנטית. בלוג טוב עשוי להכיל את הסיפור של המותג וכמו גם מידע רלוונטי עבור הלקוחות. חשוב להקפיד על שימוש בשפה מותאמת למשתמשי הבלוג ולעיצוב ויזואלי מושך של סביבת הבלוג.


6. שתפו פעולה עם עסקים שונים בענף שלכם

שיטה נוספת לחשיפה בפני קהלי יעד חדשים היא יצירת שיתופי פעולה עם חברות שונות הפועלות בענף שאינן מתחרות על אותה משבצת שלכם. חשוב לבנת ביחד פרויקט משותף כמו: אירוע מכירות, וובינר, מתנה לקידום מכירות ועוד.

באמצעות שיתוף פעולה פורה ניתן ליצור גישה לטכנולוגיות, לידע שיווקי ולמאגרי לידים אליהם לא הייתה אפשרות להגיע בדרך אחרת.


7. השתמשו בוידאו

סרטוני וידאו מהווים כלי שיווקי רב עוצמה בשיווק מוצרים ושירותים מתחומים שונים. כיום ניתן לשווק בקלות סרטוני וידאו באמצעות פלטפורמות כמו: יוטיוב, פייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק. חשוב ליצור בכל סרטון סיום ובו קריאה ברורה לפעולה כדי לנתב את הצופים להיות אקטיביים ולתרגם את מסר הסרטון למעשים.


8. נטוורקינג

השתתפות באירועי נטוורקינג היא שיטה מוכחת לפיתוח קשרים עסקיים, לחידוד כישורי מכירות ולהיכרות עם אסטרטגיות שיווק חדשניות לקידום העסק. סיעור מוחות משותף מאז ומעולם היה דרך לשימון מכונות עסקיות ולהשחזת טקטיקות פרסומיות.


קידום עסקים - לא עוצרים במקום

קידום עסקים הינו פעילות מתמדת שאין לה דד ליין. כל עוד העסק קיים יש לדאוג לצמיחתו ולשמירה על ההישגים אותם צבר. הקפידו על שילוב של מיקוד, יצירתיות וקורטוב תעוזה בקידום העסק שלכם כמנוע לפעילות עניפה.

 

על הכותב: טל סויסה, בעלים של חברת ׳קופירייטינג לגאסי״, מקדם עסקים באמצעות תוכן.

343 צפיות0 תגובות

פוסטים קשורים

הצג הכול

Comentários


קטגוריות:

bottom of page