עוד בבלוג:

  • Admin

כלים דיגיטליים לשדרוג העסק

יש הרבה כלים בהקשר של שיווק, בנייה וקידום אתרים שכתבתי עליהם פה בבלוג בעבר, הפעם החלטתי לכתוב לכם במסודר על כלים דיגיטליים אחרים שיכולים לעזור להם לנהל את העסק שלכם בצורה קצת יותר קלה ומסודרת, כל כלי נותן מענה לצורך אחר ואני מודה שעם חלקם אני משתמשת גם לצרכים לא עסקיים בגלל שהם כל כך יעילים.


שימו לב שלמרבית הכלים יש גרסה מוגבלת ללא עלות ויש גרסה מורחבת בתשלום, אני ממליצה להתחיל תמיד בגרסה החינמית ולהתקדם משם בהתאם לצרכים שלכם.


כלים דיגיטליים לשדרוג תהליכי עבודה

Todoist

כלי דיגיטלי לניהול משימות יומיות ופרויקטים רוחביים (כאלה שצריך לפצל לתתי משימות למשל). ממש נוח לניהול כל המשימות שלכם, הגדרה של כל המשימות לפי תחומים שונים (מה שייך לעבודה, מה שייך לרצון שלכם לשמור על כושר, משפחה וכו) , תכנון פרויקטים גדולים על ידי פיצול לתתי משימות, הצבת יעדים ותזכורות. ניתן לשתף את הפרויקטים שלכם גם עם אדם אחר - דבר שיאפשר לכם להציב מטרות יחד, להגיב על המשימות ולהיות מסונכרנים על הפרויקט יחד.

מה שאני אוהבת בכלי הזה, זה קודם כל היכולת לארגן את כל המשימות ויזואלית (ברשימה או בעמודות זה לצד זו) וגם את זה שניתן לגשת אליו הן דרך האפליקציה בטלפון והן דרך המחשב ובכך למעשה לנהל את המשימות בקלות בלי לשכוח שום דבר.

מאז שאני משתמשת באפליקציה שום דבר לא נשכח, כל דבר קטן נרשם ישר ברשימה ובמקרה ולא בוצע באותו היום מועבר ליום אחר.


Toggle Track

כלי שהמטרה שלו בגדול היא למדוד זמן- ניתן לגשת אליו מהמחשב או באמצעות התקנת אפליקציה בטלפון. הכל נעשה בלחיצת כפתור אחת ומקל מאוד על מעקב של לוחות זמנים בפרויקטים.

מאפשר לעשות חלוקה נוחה בהתאם לסוג הפרויקט ולהגדיר מה נעשה בכל פרויקט בזמן הנתון שנמדד, כמו כן אפשר להפיק דוחות סיכום לפי פרויקטים או תקופת זמן מוגדרת. מי שעובד על פרויקטים עם אנשים נוספים יוכל למדוד את סך זמן העבודה ביחד פר צוות או פרויקט.


מתאים מאוד גם לעצמאים שעובדים בשיטה של בנק שעות, אבל גם כדי ללמוד ולנטר את הזמן שלוקח לכם לבצע פרויקט מסויים על מנת לדעת האם התמחור שלכם נמוך, מדוייק או גבוהה מידי ולעשות התאמות בהתאם (במידת הצורך כמובן).